Help with buying a ticket Call: +38 (093) 170-46-86
Return date
Hide the map

Розклади руху автобусів

На порталі teroplan.ua ви завжди можете знайти актуальні та повні розлади руху автобусів з усієї України. Також ви можете купити автобусні квитки онлайн.
На нашому порталі представлено пропозиції більш ніж 1500 перевізників. Завдяки цьому ви можете знайти маршрут, який вам підходить найкраще, а також порівняти ціни від інших перевізників. Ви можете планувати довгі подорожі до Польщі, Чехії та інших країн або короткі мандрівки Україною.

Як дізнатись розклад руху автобусів?

1. Пошук маршруту
Введіть до пошукової системи вгорі сторінки звідки та куди ви плануєте подорож - ви можете ввести міста або зупинки звідки/куди ви плануєте їхати. Також виберіть дату поїздки. Якщо вас цікавить подорож з можливими пересадками, приберіть “галочку” з поля “Без пересадок”. Також ви можете обрати можливість шукати поїздку у дві сторони. Виберіть опцію “в дві сторони” над пошуковиком..
2. Знайти маршрут
Після натискання на кнопку “Знайти маршрут”, ви отримаєте перелік автобусних сполучень на вибраному маршруті.
3. Важлива інформація
Для кожного сполучення ви знайдете: час відправлення та прибуття, час подорожі. Багато перевізників також надають інформацію про вартість квитка та можливість придбати квиток онлайн на нашому порталі.
4. Додаткова інформація про сполучення
Натискаючи на сполучення ви отримаєте додаткову інформацію про сполучення - зупинки на маршруті чи карту з початковою та кінцевою зупинками.

Які автобусні маршрути я можу знайти?

На teroplan.ua ви можете знайти мільйони міжнародних маршрутів та маршрутів по Україні. З нами ви можете планувати поїздку в Польщу (Варшава, Краків, Познань, Вроцлав, Люблін, Єлєня Гура, Щецин), в Чехію (Прага, Градець-Кралове), в Словаччину (Кошице), в Італію (Рим, Венеція, Барі, Палермо) та інші країни.Ви можете знайти маршрути до обласних центрів України, такі як: Львів, Одеса, Рівне, Житомир, Харків, Полтава, Вінниця, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Черкаси, Суми, Кропивницький, Херсон, Миколаїв, Хмельницький, та до багатьох інших міст поменше: Кривий ріг, Умань, Стрий, Долина, Володимир-Волинський, Кам’янець-Подільський, Коростень, Коломия, Ковель, Первомайськ та інші. За допомогою нашого пошуковика ви можете знайти також маршрути до аеропорту Бориспіль. Наш портал дає вам можливість пошуку зручних локальних сполучень - навіть з найменших міст та селищ.

Яких автобусних перевізників я можу знайти на teroplan.ua?

На нашому порталі публікують розклади руху та пропонують свої квитки багато перевізників України. Як великі національні перевізники, такі як: East West Eurolines, Євроклуб, Київпастранс, ВасильківТрансАвто, НашБус; так і менші локальні перевізники: Ужгородське АТП-12107, Тернопільське АТП-16127, Тернвояж, Тур-Транс, Модультранс, Прикарпатський Експрес і багато інших.

Автобусні перевізники, що публікують свої розклади руху


Have you noticed an error on our website? Report it.

Copyright 2006-2024 by Teroplan S.A.
Searching
journey planner